VIDEO: LNT ”900 sekundes” šogad bijušas ēterā pat no gaisa balona

Komentāri

TV tiešraides ir neatņemama sastāvdaļa LNT raidījumā ”900 sekundes”. Aizvadītā gada laikā tās ir notikušas no dažnedažādākajām vietām.

TV Tiešraide ir īpašs notikums. Ierasti operators ar žurnālistu no malas izskatās aptuveni šādi. Operatoram kamera, tiešraides kastīte, žurnālistam mikrofons un ausī austiņa, kur caur telefonu gaida producenta signālu – sākt tiešraidi! Kad nu tiešraide sākas, tad vairs neko nevar apturēt. Visi jautājumi, atbildes, demonstrējumi, komentāri momentāni ir ēterā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl