Video: Liepājas centrā iemaldās alnis

2 komentāri

Liepājas centrā otrdienas rītā bija iemaldījies alnis, apstiprina Liepājas pašvaldības policijas pārstāve Ineta Mikute.

Informāciju par to, ka pilsētas centrā manīts meža dzīvnieks, pašvaldības policija saņēma ap plkst. 7.30 no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD).

Apsekojot norādīto vietu pilsētas centrā, alnis tur vairs nebija sastopams. No iedzīvotājiem saņemtā informācija vedināja domāt, ka dzīvnieks, visticamāk, jau bija devies virzienā prom no pilsētas.

Pašvaldības policijai pēc informācijas saņemšanas neizdevās sazināties ar Valsts meža dienestu (VMD), tāpēc par alni paziņots Liepājas dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”, lai tā šo informāciju nodotu tālāk VMD. Nepieciešamības gadījumā pašvaldības policija ir gatava sniegt vajadzīgo palīdzību, piebilda Mikute.

Aļņa brašo soļojumu pa Lielo ielu pilsētas centrā video iemūžinājusi Dita Langfrīda.

Pašvaldība atgādina, ka, sastopoties ar alni, jābūt piesardzīgiem – dzīvniekam nevajag tuvoties un viņu barot. Manot Liepājas pilsētā ieklīdušus savvaļas dzīvniekus, iedzīvotāji aicināti zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 63420269.

TOP komentāri

 • Dzintars
  0 0 0

  Dzintars

  Šorīt būtu beigts, kad braucu uz darbu ar velosipēdu, šis minētais alnis aizlēkšoja man 2m attālumā no riteņa, kad dzivnieks aiz tramvaja pārbijies nesās pāri ielai gar katoļu baznīcu uz mākslas skolas pusi. Pietrūka man ātrak braukt un viss, nezinu ka beigtos. Redzeju ka alnītis aizskreja uz jurmalas parka pusi apmēram 7:45. Nu domaju kā viņš netrāpijās uz kādu automobili, jo Ūliha iela parasti normāla satiksme. Padalījos ar ko varēju.
 • RE-MIDO
  0 0 0

  RE-MIDO

  nabadziņs ,sirds pukst no bailēm ,kur atkal ieklīdis ? ne meža ne sugas brāļu ....kadreiz manā bernibā pludmalē pie vecās slimnicas ieklīda skaistuļī ,,,bet tas sensen sen ,,kad mezu bija daudz ,,,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl