VIDEO: Lielajos kapos ļaudis veido svecīšu joslu

Komentāri

Trešdien vakarā Lielajos kapos vietā, kur tiek plānota skandalozā tramvaja līnija jeb tā dēvētais “Kapu tramvajs”, tiek noliktas svecītes un pieminēti Rīgas un Latvijas cēlāji, kuri apbedīti šajos kapos.

Tā ir akcija, kuru rīko “Lielo kapu draugi”, kuri asi iestājas pret ieceri kapos būvēt tramvaja līniju. No notikuma vietas tiešraidē ziņoja Zane Brikmane.

Daudz pieminēts arī agrākais Rīgas mērs Džons Armisteds, līdz kura dzimšanas 169. dzimšanas gadadienai ceturtdien arī degs šī svecīšu josla.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl