VIDEO: Latviju pāršalc jaunas bērnu rotaļlietas popularitātes vilnis!

8 komentāri

Latviju pāršalc jaunas bērnu rotaļlietas popularitātes vilnis! Pasaulē jau plaši pazīstamie “spineri” pēdējā mēnesī strauji iekarojuši arī pašmāju bērnu interesi.

Skolēni atzīst, ka rotaļlieta ir modes kliedziens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Spineru” izplatītāji un izgatavotāji norāda, ka mazais pusplaukstas lieluma priekšmets palīdzot tikt galā ar stresu, nomierinot un uzlabojot koncentrēšanās spējas un šos pašus argumentus atkārto arī bērni, kuru īpašumā jau ir mazās rotaļlietas.

Eva
3. klases skolniece

“Spineri”, es uzskatu, par antistresa līdzekli. To ir ērti griezt. Es nodarbojos ar balles dejām, un, ja man kaut kas neizdodas, tad man ir stress. Es ņemu “spineri”, šādi pagriežu, un stress pāriet.

Ernests
6. klases skolnieks

Tas nomierina, kad nav ko darīt, var ar to paspēlēties. Un tas nomierina.

Kaiva
4. klases skolniece

Daudziem ir un daudziem patīk, un tad es domāju, ka es arī varu nopirkt. It kā stresu nomierina – daudzi saka.

Interese par “spineriem” ir tik liela, ka daudzviet tie vairs nav iegādājami un tirdzniecības vietas gaida nākamo apjomīgo pievedumu, lai apmierinātu nerimstošo bērnu interesi.

LNT Ziņās plkst. 20.00 – par to, kā “spineru” lietošanu vērtē psihologi!

TOP komentāri

 • Anonīms
 • vienkaarshi ES
  +2 +2 0

  vienkaarshi ES

  Ar stresu var ciiniities arii RAVEEJOT DAARZAA vai DAROT KO LIETDERIIGU----ZIIMEET,PIIT, SHUUT UN ADIIT,LASIIT GRAAMATAS u.t.t. Var jau pirkt to mantinju un padziivoties,bet nevajag ATSAUKTIES UZ STRESU----NABAGA BEERNI......
 • BASTARDS
  +2 +2 0

  BASTARDS

  Driz Kina piegazis pillnu Latviju ar saviem sudiem , ka ne paelpot .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl