VIDEO: krāšņā sakuru ziedēšana “900 sekunžu” tiešraidē

Komentāri

Otrdien, 3. maijā, LNT raidījuma 900 sekundes tiešraidē žurnāliste Rūta Čivča sarunājās ar Rīgas mežu valdes locekli Uldi Zommeru, kurš atklāja, cik sakuru šķirņu ir Uzvaras parkā, kā arī vai Latvijā vēl ir vietas, kur skaistās sakuras iespējams apskatīt.

Zommers norāda, ka sakuras, kas tiek dēvētas arī par Japānas ķirsi, Latvijā apskatāmas arī Rūjienā.

“Pēc savas būtības šis nemaz nav eksotisks koks, bet, pateicoties Japānas vēstnieka iniciatīvai un Japānas vēstniecības finansiālam atbalstam, 2012. gadā Uzvaras parkā tika iestādīti 114 sakuras kociņi,” stāsta “Rīgas mežu” pārstāvis.

“Gadu no gada koki aug arvien lielāki un sakuru ziedēšana priecē arvien vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu,” teic Zommers.

Uzvaras parkā iestādītas trīs sakuru šķirnes, kas zied dažādos laikos, lai paildzinātu īso, bet ļoti skaisto ziedēšanas laiku.

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl