VIDEO: Klintone pret Trampu. Kuru plāno atbalstīt ASV dzīvojošie latvieši?

Pievienot komentāru
VIDEO: Klintone pret Trampu. Kuru plāno atbalstīt ASV dzīvojošie latvieši?
LNT

Donalds Tramps vai Hilarija Klintone? Vairākas aptaujas rāda, ka amerikāņu sabiedrība kopumā nav īsti apmierināta ne ar vienu no abiem iespējamiem pretendentiem uz ASV prezidenta kandidāta vietu.

Kristīne Garklāva ASV, Kalifornijas štatā, izjautāja tur dzīvojošos latviešus par to, kā viņi vērtē skaļo priekšvēlēšanu laiku un kuru kandidātu atbalstītu. Šovakar – Redlendā dzīvojošās rakstnieces Diānas Maturas viedoklis.

“Man personīgi nebūs grūti izdarīt izvēli starp šiem diviem kandidātiem. Es varētu atdot savu balsi par Hilariju Klintoni,” teic Matura.

Viņa tāpat norāda: “Es tikai esmu pārsteigta un man ir kauns par Trampa bērnudārza domāšanu un apsaukāšanos, bet tajā pašā laikā mēs dzīvojam valstī, kur viņš to drīkst darīt. Un es respektēju faktu, ka viņš nav politiķis , bet gan biznesmenis. Viņš uzkrītoši gūst panākumus pie cilvēkiem, kas ir noguruši no politiķiem. Lai nu kā – man patīk viņa attieksme un es esmu priecīga, ka dzīvoju valstī, kur viņš to var darīt. Vietā, kur viņš var atļauties būt muļķis visaugstākajā līmenī. Bet personīgi es par viņu nebalsošu”.

Video