Komentāri

Līdz ar pirmās jaunās “Bombardier” lidmašīnas piegādi sākusies nacionālās aviokompānijas flotes atjaunošana. Pirmā no lidmašīnām sagaidīta grandiozā ceremonijā.

Kas notiks ar “airBaltic” šobrīd esošajiem “Boeing” lidaparātiem? Pirmā no 20 pasūtītajām “Bombardier CS300” sērijas lidmašīnām Rīgā tika sagaidīta, klātesot 2000 lūgtiem viesiem vērienīgā pasākumā lidostas Rīga angārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd “airBaltic” flotē ir “Boeing 737” un “Bombardier Q400” lidaparāti. Atjaunojot floti, “Boeing” no tās pakāpeniski pazudīs.

Atjaunojoties flotei “airBaltic” kļūs arī daudz pievilcīgāks stratēģiskajam investoram, kura meklējumiem un izvērtēšanai jau atrasts konsultants. Tā vārdu gan satiksmes ministrs neatklāj.

Foto

Valstij aviokompānijā jāsaglabā galvenā pozīcija, lidostai “Rīga” jāpaliek par tās bāzes lidostu, kā arī “airBaltic” jāsaglabā vismaz esošo maršrutu skaits, – tie ir galvenie nosacījumi investora piesaistē.

Foto: F64

Foto: F64

Lidmašīnu cena pēc kataloga ir iespaidīga, tas ir, pusotrs miljards ASV dolāru. Tas nozīmē, ka viena gaisa kuģa cena ir vairāk nekā 70 miljoni ASV dolāru.

Tiek lēsts, ka reālās gaisa kuģu cenas gan varētu būt zemākas. Tomēr, vai “airBaltic” spēs norēķināties par visām jaunajām lidmašīnām, ja stratēģiskais investors netiks atrasts, satiksmes ministrs atbild noliedzoši.

Pagaidām tiek lēsts, ka investors jāpiesaista tuvākajos divos gados. Tas varētu arī atpirkt vācu finanšu investoram Ralfam Dīteram Monāgam Girmesam piederošos 20% akciju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl