Komentāri

Līdz ar pirmās jaunās “Bombardier” lidmašīnas piegādi sākusies nacionālās aviokompānijas flotes atjaunošana. Pirmā no lidmašīnām sagaidīta grandiozā ceremonijā.

Kas notiks ar “airBaltic” šobrīd esošajiem “Boeing” lidaparātiem? Pirmā no 20 pasūtītajām “Bombardier CS300” sērijas lidmašīnām Rīgā tika sagaidīta, klātesot 2000 lūgtiem viesiem vērienīgā pasākumā lidostas Rīga angārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd “airBaltic” flotē ir “Boeing 737” un “Bombardier Q400” lidaparāti. Atjaunojot floti, “Boeing” no tās pakāpeniski pazudīs.

Atjaunojoties flotei “airBaltic” kļūs arī daudz pievilcīgāks stratēģiskajam investoram, kura meklējumiem un izvērtēšanai jau atrasts konsultants. Tā vārdu gan satiksmes ministrs neatklāj.

Foto

Valstij aviokompānijā jāsaglabā galvenā pozīcija, lidostai “Rīga” jāpaliek par tās bāzes lidostu, kā arī “airBaltic” jāsaglabā vismaz esošo maršrutu skaits, – tie ir galvenie nosacījumi investora piesaistē.

Foto: F64

Foto: F64

Lidmašīnu cena pēc kataloga ir iespaidīga, tas ir, pusotrs miljards ASV dolāru. Tas nozīmē, ka viena gaisa kuģa cena ir vairāk nekā 70 miljoni ASV dolāru.

Tiek lēsts, ka reālās gaisa kuģu cenas gan varētu būt zemākas. Tomēr, vai “airBaltic” spēs norēķināties par visām jaunajām lidmašīnām, ja stratēģiskais investors netiks atrasts, satiksmes ministrs atbild noliedzoši.

Pagaidām tiek lēsts, ka investors jāpiesaista tuvākajos divos gados. Tas varētu arī atpirkt vācu finanšu investoram Ralfam Dīteram Monāgam Girmesam piederošos 20% akciju.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl