Komentāri
VIDEO: kārtējais seniors ar ”žigulīti” Mūkusalas aplī brauc pretējā virzienā
Ekrānuzņēmums

Kāds autovadītājs fiksējis automašīnu, kas Rīgā pārvietojas pa Mūkusalas apli kustībai pretējā virzienā.

”Jau vēstīts, ka pirms 5 mēnešiem, 2. jūlijā, šāds “joks” VAZ automašīnas vadītāja izpildījumā beidzās ar pieciem ļaudīm slimnīcā; šodien visus glāba reakcija un Laimes māte,” stāsta aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis aicina autovadītājus būt uzmanīgiem, jo ceļā var nākties sastapt visādus ”brīnumus”.

Esam uzmanīgi uz ceļa jeb kā senioram virzienu sanāca sajaukt!Pirms 5 mēnešiem – 2. jūlijā – šāds “joks” VAZ automašīnas vadītāja izpildījumā rezultējās ar pieciem ļaudīm slimnīcā; šodien visus glāba reakcija un Laimes māte :)P.s. Tā man šodien – saulgriežu, laika lūku, budēļu un garu – laikā, kas sakritis ar pilnmēnesi, gadījās.http://www.delfi.lv/news/national/criminal/pec-zigula-avarijas-mukusalas-iela-slimnica-nogada-tris-cilvekus.d?id=46168499#saulgrieži #laikalūkas #budēļi #pilnmēness #gari #ekstrēmists #VAZ #avārijassituācija

Posted by Ivars Jakovels on pirmdiena, 2015. gada 21. decembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl