VIDEO: karavīri uzspridzina nesprāgušo munīciju

Komentāri

Par vienu no piesārņotākajam vietām Latvijā uzskatāma Cekule Pierīgā. Teju gadsimta garumā tur atradās munīcijas glabātavas.

Līdzās esošais mežs  joprojām ir kā nosēts ar aizgājušo laiku sprādzienbīstamiem priekšmetiem, kas ik pa laikam pievilina piedzīvojumu meklētājus – arī ar letālām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ jau vairākus gadus rudenī šeit pulcējas nesprāgušās munīcijas neitralizētāji no vairākām valstīm. Pusotras nedēļas guvums mācībās Detonators Cekulē nereti ir līdzvērtīgs apjomam, kas visā Latvijā tiek neitralizēts pusgada laikā.

Cekules mežos savāktie sprādzienbīstamie priekšmeti tiek nogādāti iznīcināšanai Ādažu poligonā. Vienam no sprādzieniem liecinieki bija arī LNT Ziņas.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl