VIDEO: kā uz mūžu notiesātie Latvijā aizvada savu drūmo ikdienu

Pirmie uz mūžu notiesātie teorētiski brīvībā varētu nonākt uz Latvijas simtgadi – tātad 2018. gadā, taču Ieslodzījuma vietu pārvaldē (IeVP) vērtē, ka tas esot maz ticams.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Juris Evele

  Juris Evele

  Es sava muza nevienu neesu noslepkavojis. Ari turpmak maniem tiesatajiem negribu but tiesnesis. Fakts ka esmu atzinis savu vainu nevienam nedot tiesibas un neuzliek pienakumu apsudzet un sodit mani par citu izdaritajam slepkavibam sigulda un ogres rajona taurupes pag 2001.g. Jautajumi komentetajiem interneta; 1. kas jus motive un stimule slept I. Mazdrevica slepkavibas pasutitajus izpilditajus un celonjus ka to prasa ir likumi? Kapec jus citejat interneta pret maniem likumiem noziedzigi safabriceta sprieduma fragmentus;a) kas jus spiez noziedzigi maldinat sabiedribu, itka es sava muza neesu stradajis algotu darbu, ja mans faktiski nepartraukta darba stazs vsaa ir pieradits sakot ar 1963.g. Kapec jus nepublicejat prettiesiskus motivus, uz kuru pamata safabricetas kr.lietas materiali? No Rigas parsutija iztiesasanaj uz kurzemes apgabaltiesa. 3)kapec jus nepublicejat statistikas skaitlus, kuri liecina par Ipsr tiesu piespriestajiem un izpilditajiem, navessodiem notiesatajiem kurus velak attaisnoja? Daba pastav iznemumi 4) neviens no jums nav publicejis kritisku vertejumu tiesnesu abdurdajiem apgalvojumiem un lieta nav manu vainu slepkaviba itka apstiprinajusajiem pieradijumiem ! 5) ja siguldas policijas pasparne nesanaca mani noslepkavot tad, agrak piecas reizes tiesata statuss-nav ne juridiski ne ari morals pamats turet mani cietuma uz visu muzu. Godajamie lasitaji patiesiba ir tikai viena un es neprendeteju but jums tiesnesis.
 • SO.

  SO.

  Ticu, ka, ja cilvēks kļūdās un nonāk cietumā, bet ne jau sestā reize būs tā pāraudzinātāja.
 • tev janko
 • Jole

  Jole

  Es neticu,ka vini mainisies...pus muzu nodziivot cietumaa un klut par apziniigiem pilsoniem?? Mulkiibas :D
 • Janko

  Janko

  Tādus brīvībā izlaist tikai koka kastē vai mazlietotā plastmasa maisā.Nāves sodu vajag atjaunot nevis šādus cilvēkus barot no nodokļa maksātājiem
  • alien

   alien

   Daļēji piekritīšu, bet... Pie mūsu tiesu sistēmas un korupcijas, vari 100% apgalvot, ka tieši šis cilvēks ir vainīgs, un būtu pelnījis nāvi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!