VIDEO: kā pēcvēlēšanu rīts sagaidīts Latgalē?

Komentāri

Kā pēcvēlēšanu rīts sagaidīts Latgalē? 900 sekunžu speciālizlaidumā no Daugavpils vēsta LNT Ziņu dienesta žurnālists Ivo Jurkāns.

Centrālā vēlēšanu komisija visu nakti strādāja, skaitot balsis un rēķinot, kuras partijas pārvarējušas liktenīgos piecus procentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tātad – kopā valstī pie vēlēšanu urnām devušies 50,41% balsstiesīgo. Kopā tas nozīmē, ka balsojuši vairāk nekā 720 000 pilsoņu. Visaktīvākie balsotāji bijuši Rīgā, kur pie vēlēšanu urnām devušies vairāk nekā 58% vēlētāju, bet visneaktīvākie bijuši zemgalieši. Vismazāk balsots Rundāles novadā, kur novēlējis vien katrs trešais pilsonis, taču šajā novadā balotējās tikai viens saraksts.

Ja salīdzina ar iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, kas notika 2013. gadā, tad redzam, ka vēlētāju aktivitāte bijusi par aptuveni 5% augstāka.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl