VIDEO: kā pēcvēlēšanu rīts sagaidīts Latgalē?

Komentāri

Kā pēcvēlēšanu rīts sagaidīts Latgalē? 900 sekunžu speciālizlaidumā no Daugavpils vēsta LNT Ziņu dienesta žurnālists Ivo Jurkāns.

Centrālā vēlēšanu komisija visu nakti strādāja, skaitot balsis un rēķinot, kuras partijas pārvarējušas liktenīgos piecus procentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tātad – kopā valstī pie vēlēšanu urnām devušies 50,41% balsstiesīgo. Kopā tas nozīmē, ka balsojuši vairāk nekā 720 000 pilsoņu. Visaktīvākie balsotāji bijuši Rīgā, kur pie vēlēšanu urnām devušies vairāk nekā 58% vēlētāju, bet visneaktīvākie bijuši zemgalieši. Vismazāk balsots Rundāles novadā, kur novēlējis vien katrs trešais pilsonis, taču šajā novadā balotējās tikai viens saraksts.

Ja salīdzina ar iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, kas notika 2013. gadā, tad redzam, ka vēlētāju aktivitāte bijusi par aptuveni 5% augstāka.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl