Komentāri

Šī diena Latvijas Kurzemes pusē sākusies ar biezu sniega segu, kas apklājusi saplaukušos kokus un augus. Tiešsaistes kamerās redzams, ka vietām Kurzemē uzsnigusi vairākus centimetrus bieza sniega kārta.

Tostarp sniegs pārklājis tukšo jūras ērgļa ligzdu Durbes novadā, zem sniega ir arī zivjērglis, kas, neraugoties uz pēkšņi uznākušo sniegu turpina perēt olas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meteoroloģiskā radara dati liecina, ka Ziemeļkurzemē dažviet snieg ļoti stipri. LNT skatītāju iesūtītajos video un foto materiālos redzams, ka sniegs daudzviet pilnībā klājis zemi.

Arī pārvadātāja Ventspils reiss mājas lapās ievietotā informācijas liecina, ka brauktuves ir pamatīgi piesnigušas un ņemot vērā, ka autovadītāji savus spēkratus ir aprīkojuši ar vasaras riepām, speciālisti aicina uz autoceļiem būt ļoti uzmanīgiem. Gaisa temperatūra Latvijā no rīta bijusi +1..-4 grādi, piekrastē vietām +2..+3 grādi. Un, ja lielākais sniegs fiksēts Kurzemē, tad lielākais aukstums reģistrēts Vidzemē, tostarp -4,6 grādi Vangažu apkaimē. Sals skāris praktiski visu Vidzemi un Latgali, kā arī lielu daļu Zemgales.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl