VIDEO: Kā iemācīties šaut ar loku?

Komentāri

Lokšaušana ir ļoti sena nodarbe, taču kā sporta veids Latvijā tā sāka izplatīties vienīgi pagājušā gadsimta 60. gados.

LNT Brokastis devās izmēģināt klātienē, kā tas ir – šaut ar loku. Par spīti tam, ka šī nodarbe no malas izskatās viegla, realitātē tā prasa diezgan daudz fiziska spēka un koncentrēšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda loka šaušanas instruktors, tad no 100 cilvēkiem parasti viens ir tāds, kam viss “aiziet” uzreiz, viens ir bezcerīgs, bet pārējie 98 cilvēki savas prasmes var attīstīt.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl