VIDEO: Jaunieši ar zagtu ceļa zīmi taisa trikus uz ledus

Komentāri

Jelgavas pašvaldības policisti aizturējuši divus jauniešus, kuri pastaigājušies pa Driksas upes ledu. Lai arī tas ir bīstami, policisti jauniešus aizturējuši ne tikai par to. Spēlēt ģitāru, sērfot vai braukt ar skrituļdēļi – ja ir laba fantāzija, tik daudzas lietas var darīt ar būvkompāniju atstātām pagaidu ceļazīmēm.

Taču diez vai šie Jelgavas pilsētas videokamerās piefiksētie jaunieši aizlienēto zīmi būtu nolikuši vietā, ja neiejauktos vietējie pašvaldības policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargiem nebija pamata notikušajā iesaistīt Valsts policiju, jo patiešām videomateriālā redzams, ka puiši mēra ledus biezumu, un, par laimi, tas izrādījies pietiekami izturīgs.

Glābēji norāda, ka šādas izklaides ne vienā vien gadījumā pagājušajā sezonā beigušās bēdīgi. Šoziem upuru vēl nav, taču daudzi gados jauni piedzīvojumu meklētāji jau pieķerti spēlējamies uz naža asmens.

Ja Jūs redzat, ka bērni un jaunieši izklaidējas uz ledus, it sevišķi vietās, kur vēl sals nav bijis pietiekami iedarbīgs, labāk laikus paziņojiet par to glābējiem vai policistiem pa tālruni 112.

Lasi vēl