VIDEO: īslaicīgās aizturēšanas vietās vairs smēķēt nedrīkst

Komentāri

Valsts policija īstenojusi projektu par īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošanu. Šā projekta ietvaros policija uzlabojusi drošību un vidi iecirkņos. Policija renovējusi iecirkņu telpas, mācījusi amatpersonas darbā ar klientiem, ieviesusi videonovērošanu un smēķēšanas aizliegumu.

Valsts policijas pārstāvis Arvils Feierābends TV3 Ziņām skaidro: “Īslaicīgās aizturēšanās vietās vairs smēķēt nedrīkst pat pastaigu laukumā. Protams, ir bijušas zināmas pretenzijas no ievietoto personu puses, bet, ņemot vērā to, ka īslaicīgās aizturēšanas vieta pēc definīcijas nav tā vieta, kur jāuzturas ilgi. Tātad to jau var arī pieciest, ir lieliska iespēja ievērot veselīgu dzīvesveidu un spert pirmo soli, lai tiktu vaļā no šā netikuma.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl