Komentāri

Šodien Latgales priekšpilsētas tiesā tiek skatīts drošības līdzeklis vakar aizturētajiem maksātnespējas administratoriem. Pirmais apsūdzētais, kurš tika nogādāts uz tiesu speciālo uzdevumu bataljona vīru pavadībā, ir aizturētais maksātnespējas administrators Nauris Durevskis.  Viņš slēpa savu seju zem kapuča.

Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā šodien ieviesti pastiprināti drošības pasākumi – kārtību tiesā arī uzrauga vismaz desmit ierindas policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ceturtdien paziņoja VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, kopumā tikušas aizturētas četras personas, tostarp maksātnespējas procesa administratori. Tāpat viņš arī apstiprināja, ka veiktas vairākas kratīšanas un šobrīd tiek veiktas procesuālas darbības. Lai netraucētu izmeklēšanu, plašāka informācija netika izpausta.

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija, Valsts policija aizturējusi likvidējamās ”Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu, maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu un Nauri Durevski.

Foto – ierašanās tiesā

Video – Māris Sprūds tiek nogādāts tiesā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl