Video: iespaidīga konvoja pavadībā maksātnespējas administratoru lietā apsūdzētos nogādā tiesā

Komentāri

Šodien Latgales priekšpilsētas tiesā tiek skatīts drošības līdzeklis vakar aizturētajiem maksātnespējas administratoriem. Pirmais apsūdzētais, kurš tika nogādāts uz tiesu speciālo uzdevumu bataljona vīru pavadībā, ir aizturētais maksātnespējas administrators Nauris Durevskis.  Viņš slēpa savu seju zem kapuča.

Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā šodien ieviesti pastiprināti drošības pasākumi – kārtību tiesā arī uzrauga vismaz desmit ierindas policisti.

Kā ceturtdien paziņoja VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, kopumā tikušas aizturētas četras personas, tostarp maksātnespējas procesa administratori. Tāpat viņš arī apstiprināja, ka veiktas vairākas kratīšanas un šobrīd tiek veiktas procesuālas darbības. Lai netraucētu izmeklēšanu, plašāka informācija netika izpausta.

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija, Valsts policija aizturējusi likvidējamās ”Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu, maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu un Nauri Durevski.

Foto – ierašanās tiesā

Video – Māris Sprūds tiek nogādāts tiesā

Lasi vēl