Komentāri

11. novembra, Lāčplēša dienas rītā, LNT Ziņu moderatore un žurnāliste Kristīne Garklāva tiešraidē no Brīvības pieminekļa ziņoja par to, kā jaunsargi valsts svētkos iedzīvotājiem dala karoga lentītes. 

Pēc tiešraides Kristīne nofilmējusi, kā kopā ar operatoru raitā ”riksī” dodas atpakaļ uz LNT studiju, lai paspētu uz interviju ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu.

11. novembris – Lāčplēša diena jeb laiks, kad pieminām Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus.

Visu šo nedēļu un līdz 18. novembrim Patriotu nedēļas ietvaros LNT vēstīs par daudziem dažādiem pasākumiem, vēsturi, īpašiem cilvēkiem, kuri ir starp mums, un par īpašām akcijām, kas šajās dienās tiks rīkotas.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl