VIDEO: Finanšu ministre paraksta valsts budžetu un dodas uz Saeimu; portfelī arī šaha zirdziņš

1 komentārs
VIDEO: Finanšu ministre paraksta valsts budžetu un dodas uz Saeimu; portfelī arī šaha zirdziņš

Šogad pirmo reizi nākamā gada valsts budžets tika parakstīts elektroniski. Finanšu ministre Dana Reizniece uz Saeimu svinīgi aiznesa nākamā gada budžeta portfeli, kurš šogad esot netradicionāli viegls. Ministre Saeimas spīkerei nodeva budžeta portfeli ar pavadvēstulēm, kā arī nelielu kastīti ar zibatmiņu. Nelielo kārbiņu rotāja šaha figūriņa – zirdziņš.

Iznākot no Finanšu ministrijas, ministre saskārās ar mediķu protestu. Dana Reizniece-Ozola turpināja savu ceļu un neapstājās, lai aprunātos ar mediķiem, kuri pie Finanšu ministrijas šorīt rīkoja protesta akciju Zaļās nāves paklājs.
Ministre pateicās Finanšu ministrijas komandai par lielo darbu un akcentēja, ka, strādājot pie nākamā gada budžeta un meklējot nepieciešamos papildu resursus, tas pārsvarā tika darīts ministriju pašu budžetos, kā arī ar ēnu ekonomikas apkarošanas pasākumiem.

Budžeta komisija darbu sāks jau nākamnedēļ, 17. oktobrī, savukārt pirmajā lasījumā Saeima par budžetu varētu lemt 31. oktobrī.

Foto

Video

Reportāža TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

 • g0g1
  0 0 0

  g0g1

  Un tas ir kaut kas tāds, par ko ir vērts rakstīt vai uzņemt sižetu? Latvijas valdība un visa šī sistēma daudzus cilvēkus ir novedusi tik tālu, ka vairs nav nekāda uzticība pilnīgi nevienam, jo, ja esi nabags, tad tevi pataisīs vēl nabagāku, ja mēģini kļūt bagāts - bams - būsi nabags. Visi šitie "jobanie" "politiķi" ir pelnījuši tikai un vienīgi publisku pakāršanu. Principā, man ir vienalga, ja pie manām durvīm rīt klauvēs drošības policija, jo tā pat zinu, ka nepilnīgā tiesu sistēma valstī ir tāda, ka man nekāds sods par savu domu izteikšanu nepienākas, tā kā varu arī mierīgi turpināt.
  Patiesībā, dažreiz ir smieklīgi, kad padomā, cik atklāti valsts ņirgājas par iedzīvotājiem. Visi šie nesamērīgie nodokļi un tamlīdzīgi. Kāds vispār ir tā padomājis, kāda ir jēga maksāt nodokļus? Reāli sanāk tā, ka vienīgā lieta, kur patiešām aiziet nauda, ir visiem šiem zaglīgajiem pidarasiem algās, jo ieejot slimnīcā, par ienākšanu man jau ir jāmaksā, skolā par pusdienām ir jāmaksā(gan jau ar nākošo budžeta plānu arī par obligāto pamatizglītību būs jāmaksā), par drošību galvaspilsētā vispār nerunāsim - dažreiz kādu brīnumainu video var redzēt, kad pašvaldības policija aizbrauc noķert kādu dzērāju. Principā - bezjēdzīgi.
  Varu kādam pamest ideju - pirmdienas rītā ar dronu aizvest c4 uz kruto māju.
  Peace out.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl