VIDEO: Eņģeļiem pār Latviju ir sava egle

Komentāri

Dažādās vietās galvaspilsētā ir Ziemassvētku eglītes. Arī akcijai Eņģeļi pār Latviju ir sava zaļā princese pie Arēnas Rīga, kuru iededzināja Latvijas  pirmais pāris – Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējone.

Arēnā, kur skatītāju tribīnes bija pilnas ieradās arī Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze Iveta Vējone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iveta Vējone:

Ziemassvētku laikā visiem gribās piepildīt kādu brīnumu, kādu vēlēšanos, tas ir arī labo darbu laiks. Man ir liels prieks, ka akcija Eņģeļi pār Latviju ir kļuvusi populāra. Kad katru gadu notiek šī akcija, mēs redzam, ka mūsu vidū dzīvo ļoti daudz labsirdīgu, atsaucīgu un izpalīdzīgu cilvēku.

Foto

 Dinamo Rīga svētdienas spēli veltīja akcijai Eņģeļi pār Latviju un 1 EUR no katras pārdotās biļetes ziedots labdarībai. Kopumā tika iegādātas vairāk nekā 5000 biļetes, kas palīdzēs vairākiem bērniem dzīvot pilnvērtīgāk.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl