Latvijas IKEA būs pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai

2 komentāri
Latvijas IKEA būs pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA Latvijas veikalā, kas tiks atklāts ceturtdien, 30. augustā, būs pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai, žurnālistiem mediju dienā sacīja “IKEA Latvija” veikala vadītāja Inga Filipova.

Filipova sacīja, ka IKEA vīzija ir radīt labāku ikdienu jebkuram iedzīvotājam ar plašu klāstu dažāda dizaina mēbelēm. “Viss, ko mēs IKEA darām tiek veikts, paturot prātā, ka cenai jābūt pieejamai, un par pircējiem ir jārūpējas – tas attiecas gan uz preču dizainu, gan ražošanu un izplatīšanu,” skaidroja Filipova.

Viņa papildināja, ka liela uzmanība tiek veltīta tam, lai izprastu Latvijas iedzīvotāju vajadzības un piedāvātu risinājumus no IKEA klāsta. Viņa papildināja, ka ir iespējams izveidot ekonomisku risinājumu dzīvojamai telpai ar ierobežotu platību.

IKEA vadītāja sacīja, ka IKEA piedāvās iegādātās preces arī nogādāt mājās, samontēt tās, kā arī, ja nepieciešams, IKEA nodrošinās speciālistu konsultācijas telpas iekārtošanai. Tāpat, lai atvieglotu klienta iepirkšanos, katram būs iespēja paņemt speciāli sagatavotu karti, kurā varēs atzīmēt noskatīto preci.

IKEA iepirkšanās sākas otrā stāva ekspozīciju zālē, kurā piedāvās mēbeļu un to risinājumus vairāk nekā 50 telpu iekārtojumos. Pēc ekspozīciju zāles seko tirdzniecības zāle, kurā atrodas vairums interjera priekšmetu, savukārt kā beidzamā ir pašapkalpošanās zāle, kurā pircējs izvēlas noskatīto preci un to iegādājas.

Pie veikala izejas apmeklētāji varēs iegriezties IKEA bistro. Tāpat būs pieejama rotaļu istaba bērniem no trīs līdz septiņiem gadiem.

Plašāk par IKEA jauno veikalu un uzņēmuma plāniem uzzināsiet LNT Ziņās 20.00.

Kā ziņots, IKEA veikals Latvijā tiks atklāts 30. augustā.

Rīgas IKEA veikals atrodas Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Tā platība ir 34 500 kvadrātmetri, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektārus. IKEA veikalā darbosies arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija IKEA izveidota 1943. gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

Jau vēstīts, ka IKEA veikals atrodas Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

2 komentāri