VIDEO: Bez Tabu kopā ar policiju aiztur ”spaisa” tirgotājus

4 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu par konkrētu adresi Kauguros un telefona numuru, pa kuru zvanot var tikt pie narkotiskajām vielām. Kauguru iedzīvotājiem ir apnikusi narkotirgoņu patvaļa. 

”Ir cilvēki, kuri sūdzējās policijai, rakstīja iesniegumu, bet tie, kuri to ”spaisu” tirgo vai piegādā, viņi pēc tam tos, kuri sūdzas, ved uz mežu un sit. Tajā mājā ir pilns ar zīdaiņiem, visi duras, ”spaisu” pīpē. Tajā mājā nav iespējams dzīvot,” zina stāstīt Bez Tabu skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Spaisa” tirgotājs, izrādās, dzīvo sociālajā mājā.

Raidījuma Bez Tabu pieaicināts ”pircējs” dodas noskaidrot, kur iespējams iegādāties narkotiskās vielas. Pēc pāris vārdu pārmīšanas ”pircējam” izdodas satikties ar narkotiku pārdevēju, kurš sarunātajā vietā ierodas ar trīs iepakojumiem apreibinošās vielas.

Vismaz tuvāko gadu laikā šis deviņpadsmit gadus jaunajam puisim būs pēdējais darījums, jo Bez Tabu sižeta tapšanas laikā žurnālistam Albertam Dinteram kopā ar Valsts policijas darbiniekiem izdevās aizturēt jauno vīrieti.

Vairāk par aizturēšanu skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • 13
 • Janis
  0 0 0

  Janis

  Traki, traki, tikai ludzu nejauciet spaisu ar marihuanu, attels nav piemerots.
 • Hz
  0 0 0

  Hz

  Nesaprotu, kāpēc vispār cilvēki pērk tos sūdus. Esmu mēģinājis, pretīgas sajūtas, pat slikta dūša paliek.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl