Komentāri

Bērnu uzticības tālrunis desmit gadu laikā saņēmis vairāk nekā pusotru miljonu zvanu. Bērnus visvairāk satrauc savstarpējo attiecību problēmas. Palielinājies zvanu skaits no bērniem, kuri ziņo par seksuāla rakstura piedāvājumiem. Ja agrāk uz uzticības tālruni zvanīja vairāk meitenes, tad tagad arī zēni ir vairāk gatavi uzticēt savas problēmas.

Laila Rieksta-Riekstiņa norādīja, ka uz zvaniem atbild psihologi, kuri vajadzības gadījumā informāciju nodod tālāk arī inspektoriem. Tāpat arī pēdējo gadu laikā palielinājies zvanu skaits, kas saistīti ar interneta tematiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laila Rieksta-Riekstiņa,
Valsts bērnu tiesību aizsardzības centra vadītāja

Pirmajos gados šo zvanu skaits bija ļoti neliels, un jūs redzat, cik pēdējos gados interneta tematika ir kļuvusi aktuāla. Ja sākumā mēs runājām par aptuveni simts zvaniem gada ietvaros, tad pagājušajā gadā tie jau bija 800 zvani, kas veltīti šai tematikai.

Video

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl