VIDEO: atklāts iespaidīgākais Staro Rīga objekts – Brīvības piemineklis

3 komentāri

Šovakar, 18. novembrī, pēc Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa svinīgās uzrunas un Latvijas himnas kopīgas nodziedāšanas atklāts īpaši izgaismotais Brīvības piemineklis.

Brīvības piemineklis šogad būs arī iespaidīgākais festivāla Staro Rīga objekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Audiovizuālais gaismu uzvedums Trīs zvaigznes. Meklējot Latvijas māju sajūtu patriotismā, audiovizuālais gaismu uzvedums akcentē un cildina Brīvības pieminekļa skulpturālās grupas, ļaujot ieraudzīt pieminekli jaunā gaismā.

Šis objekts tika atklāts, skanot Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes dziesma Trīs zvaigznes, savu objektu raksturoja tā autori.

VIDEO!

TOP komentāri

 • Artūrs
 • Kaspars Kārkliņš
 • Antra Udre-Vasarina
  0 0 0

  Antra Udre-Vasarina

  Kas kopīgs šķiņķim un citiem produktiem ar Brīvības pieminekli? Reklāmu uzmācība ir neciešama, bet, kad reklāma jāskatās piespiedu kārtā, lai varētu noskatīties vien pēc tās pieejamo video par izgaismoto pieminekli, tas jau ir nomācoši. Mans ierosinājums: beigt produktu izvietošanu vismaz pie latviešiem svētu vērtību atainojošiem video. Lūdzu!

  Ar cieņu
  Antra

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl