Komentāri

Vēlēšanas rit jau trīspadsmito stundu un vēl ir laiks nobalsot tiem, kuri to nav paspējuši izdarīt.

Izdarīt izvēli vēlētājiem vēl ir gandrīz divas stundas, līdz desmitiem vakarā. Rīgas Kongresu nama iecirknī, balsstiesīgie joprojām dodas pie vēlēšanu urnas. Lai atskatītos uz to, kā līdz šim aizvadīta vēlēšanu diena, LNT Ziņu dienesta žurnālists Gatis Suhoveckis uz sarunu aicinājis Centrālās vēlēšanu komisijas vadītāju Arni Cimdaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Arnis Cimdars stāsta par vēlēšanu norisi, pārkāpumiem un citiem incidentiem, balsu skaitīšanu un to, kad var sākt gaidīt pirmos rezultātus

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl