VIDEO! Arheologi krastmalā atklāj 300 gadus vecu bastionu

Komentāri

Arheologi 11. Novembra krastmalā netālu no dzelzceļa pārvada atklājuši vecāko no līdz šim zināmajiem Rīgas nocietinājuma fragmentiem.

Viena no transporta joslām 11. krasmalā ir slēgta kopš pagājušā gada decembra. tur zem asfalta seguma tika atrasti 17. gadsimta Mārstaļu bastiona fragmenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arheologi šajā objektā veikuši trīs mēnešus ilgu izpēti. Ir zināms, ka Mārstaļu bastions būvēts Zviedru laikos.

Arheoloģe Ilze Reinfelde stāsta, ka šajā laikā Rīgas mūrim bijuši 10 šāda tipa bastioni. Gar Daugavas krastu šis jau ir trešais atrastais bastiona fragments. Līdz šim vislabāk saglabājies bija Triangola bastions, bet Mārstāļu bastions ir vecākais – tam ir vairāk nekā trīs simti gadu.

Foto:

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl