1 komentārs

Mūžībā aizgājusi leģendārā teātra personība Līvija Akurātere (23.11.1925 – 26.01.2017.). Bez Tabu 2009. gada 18. novembrī tikās ar teātra leģendu, lai parunātu par Akurāteru dzimtas saknēm, tradīcijām un uzskatiem par patriotismu valstī!

“Mana māmiņa jaunībā ir mācījusies teātra fakultātē. Drīz pēc tam viņa tika uzaicināta strādāt Kultūras ministrijā. Viņa kļuva faktiski par toreizējā kultūras ministra Voldemāra Kalpiņa labo roku. Šī savienība paguva veikt daudz labu un pārdrošu darbu Latvijas kultūras saglabāšanā – kā reabilitēt Rūdolfa Blaumaņa un daudzu citu veikumu,” tā par savu mammu Līviju Akurāteri grāmatā “Manai tautai” raksta Ieva Akurātere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Māmiņa tagad jau ir teātra mākslas zinātņu doktore. Mīļota un godāta simtiem studentu pasniedzēja un ap desmit grāmatu autore. Ļoti aizrautīgas, savam darbam atdevīgas un altruistiskas dvēseles īpašniece.”

1999. gadā Līvija Akurātere apbalvota ar Triju Zvaigžņu ordeni, savukārt 2010. gadā saņēmusi LR Ministru kabineta balvu.

Atvadīšanās no Līvijas Akurāteres notiks sestdien, 28. janvārī, plkst. 14.00 no Apšuciema kapu baznīcas.

Bez Tabu komanda izsaka visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl