VID un “ss.lv” strīds: jaunākā informācija par mediācijas procesu

Komentāri

Atrisinājumam tuvojas Valsts ieņēmumu dienesta un sludinājumu portāla “ss.lv” strīds – uzņēmums piekritis sadarboties ar VID un sniegt informāciju cīņai ar ēnu ekonomiku auto nozarē.

Tomēr oficiāla vienošanās par sadarbību vēl nav panākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas lielākais sludinājumu portāls “ss.lv” piekritis sadarboties ar Valsts ieņēmumu dienestu un sniegt tā pieprasīto informāciju, par to šorīt raidījumā “900 sekundes” pavēstīja Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Portālu pārvaldošais uzņēmums SIA “Internet” ilgstoši nesniedza Valsts ieņēmumu dienestam pieprasīto apjomīgo informāciju par portālā izvietotajiem visiem auto sludinājumiem. Šīs ziņas bija nepieciešamas cīņai ar nodokļu nemaksātājiem auto nozarē.

Tādēļ ieņēmumu dienests apturēja uzņēmuma saimniecisko darbību un bloķēja domēnu “ss.lv”. Pēc sākotnējiem draudiem risināt strīdu tiesā uzņēmuma vadība tomēr mainīja domas un lēma domstarpības risināt mierīgā ceļā, iesaistot mediatoru. Mediācijas procesa vadītājs “PricewaterhouseCoopers Legal” vadošais partneris Jānis Lagzdiņš atzina, ka pagājušajā nedēļā aizsāktais process virzās raiti, bet vēl nav noslēdzies.

Mediācijas procesa vadītājs prognozē, ka nākamā tikšanās varētu būt tuvāko dienu laikā, tad būs zināms arī galarezultāts. Ja puses vienosies, tad varētu noslēgt administratīvo līgumu.

To, vai portāls “ss.lv” jau ir sniedzis informāciju Valsts ieņēmumu dienestam, neviena no pusēm šodien vēl nekādi nekomentēja.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl