VID sacēlis kājās visus iesaistītos! 14 000 no uzņēmēju jau nomainītajiem kases aparātiem, iespējams, neatbilst prasībām

Kases aparātu reformas rezultāti nepatīkami pārsteiguši Valsts ieņēmumu dienestu (VID) – veicot pārbaudes uzņēmumos, secināts, ka sertificētie un ieņēmumu dienestā reģistrētie kases aparāti tomēr neatbilst noteikumiem un tajos joprojām iespējama iejaukšanās.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • s

  s

  Lai VID paši iepērk sev pa prātam un uz savu atbildību, cik var čakarēt tautu!
 • Sfghj

  Sfghj

  Zinu kantorus, kuri ir atteikušies no skaidras naudas pieņemšanas. Tagad ir saprotams kāpēc! Tikai šī ateikšanās nenāk par labu klientu biznesiem!
 • Elza

  Elza

  Nevaru saprast smieties vai raudat,turpmak,stradasu un pelnisu tikai kases aparatiem.un nederigos krasu majas,ka kolekciju,ar ko berniem speleties???var jau zagt,bet nu tas ir pa traku.neko vairak nemainisim,lai tad davina pa velti tadus kases aparatus kadi viniem princiem patik.zagli,ņirgajas pa cilvekiem.tadus krusta sist.paraziti
 • Ilze

  Ilze

  Uzspridzināt to nodokļu rijēju kantori!!!! Bezjēgā truli ļautiņi tur strādā! Un man tādiem jāmaksā vairāki simti eiro mēnesī, lai mani pēc tam vēl izdrāž????? Līdz riebumam jau tas visss!!!!!
 • es

  es

  pirms pusgada šitā darbone: Valsts ieņēmumu dienestā (VID) sākta disciplinārlieta pret Nodokļu kontroles pārvaldes direktori Sandru Kārkliņu-Ādmini
 • ak jein

  ak jein

  Tas VID visur maisas pa kajam,ka mesls! Labak butu pakratijus valdibu,kuri izzoga latvijas cilveku,ko tad tur neparbauda?
 • Ilze

  Ilze

  Vai viņi tur VIDā visi galvās izdrāzti! AR kādu tupu cirvi paši iztēsti????
 • Guntis Drevinskis
  +10 +10 0

  Guntis Drevinskis

  ? lai VID parāda kādu elektronisku ierīci kurā nevarētu iejaukties! Tādu nav! Tā prasība ir pēc būtības nereāla. Ja vien viņiem nav padomā kāda kvantu ierīce. ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!