VID plāno veikt pārbaudes uz valsts lielākajiem autoceļiem, lai kontrolētu skaidras naudas deklarēšanu

Kontrolējot skaidras naudas deklarēšanu, šķērsojot valsts robežu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) plāno pārbaudes uz lielākajiem autoceļiem, šodien žurnālistiem atzina VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Oksana

  Oksana

  Absurds,tālāk jau vairs nav kur iet...Ja vecmāmiņa krievijā visu mūžu krājusi naudiņu un tagad uzdāvinās mazbērniem,tad Latvija to atņems?! Tapēc,ka nevar pierādīt,kā viņa krāja??? Tiešām?! Mūs laikam cenšas ar varu izstumt no valsts...
 • S

  S

  VIDam vieglāk kontrolēt makus, somas un zeķes autobusos, nevis noskaidrot, kā un kur grozās miljoni, kas bieži ir vai nu tikko nomazgāti, vai arī vēl netīri. Redz, ka kustas un darbojas.
 • @lacauss

  @lacauss

  MURGS! Strādājot ar represīvām metodēm, VID panāks vien to, ka viņus sāks ienīst kā vergi vergturus. Tā vietā, lai valsts aparāts un tam pietuvinātie strauji samazinātu savas izmaksas, tiek domāti arvien jauni veidi, kā iegūt naudu atņemot. Sile palikusi par mazu! Es Saprotu, ka notiek skaidras naudas pārvadāšana par tiem pašiem ceļiem, ko iet kontrabanda. Tad ieteikums VID- apziniet noziedzīgā darījuma ieinteresētās personas, un sapratīsiet, kas un kur "jākrata", nevis izšķiežot resursus "ķemmējot"!
 • Ozols

  Ozols

  Kas i ko, Valstij vairs nav kur naudiņu paslaukt ?
  Uz kāda pamata taisās veikt privātīpašuma (auto, čemodāns, kabatas portfelis, rokas somiņa) kratīšanu ???
 • Ugis Hartmanis
 • andulis

  andulis

  VID ir represīva iestāde, pat nedomājiet naudiņu zeķē glabāt, atnāks un atņems. Vai nav smieklīgi ? Kungiem mājās naudas ar vairākām nullēm ,bet ''prasti'' darbaļaudis naudiņu tik bankās turēt. Turklāt vēl bankai par to piemaksāt.
 • Dzintra Treine
 • Ilga Elferte

  Ilga Elferte

  Kā tad viņi to taisās darīt, maku netaisos radīt un kur nu vēl sevi pārmeklēt😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!