VID noraida pārmetumus par nevēlēšanos palīdzēt restorāna “Kinfield” darbības turpināšanai

Latvijā lielu uzmanību sociālajos tīklos izpelnījusies ziņa par kāda Rīgas centra restorāna slēgšanas apstākļiem. Uzņēmuma īpašniece notikušajā vaino Valsts ieņēmumu dienestu (VID), kas neesot izrādījis pretimnākšanu nodokļu parāda nomaksā. VID gan stāsta, ka uzņēmēji valsti esot piemānījuši.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Imants
 • Edgars Sproģis

  Edgars Sproģis

  Kā man jau apnicis lasīt par to @Kinfield, katru dienu kāds jauns raksts par viņiem. Nu un bankrotēja- bankrotēja paši vainīgi ja īpašniece neprot vadīt un normāli maksāt gan nodokļus gan algas.🤷‍♂️💯
 • Filipins Ex

  Filipins Ex

  nu tas vēl saprotams, bet ja loģistikas kompanijai ar 9 gadu stāžu un bez nodokļu parādiem aizklape ciet kontu, bez brīdinājuma, ar atsauci "jums 2017 gadā bijis aizdomīgs klients, mums var rasties aizdomas, ka jūs shēmojat"!!!un tas jau ir trešais gadijums, tieši loģistikas sfērā

  tā ir tiesiska valsts?!?!
  • Anete Opale

   Anete Opale

   Filipins Ex kontu jau aizklapē banka, nevis VID. Cik es esmu redzējusi, ir dokumentu pieprasījumi un, ja nedod, kavē termiņus, tad brīdina par to, ka pēc 30 dienām kontus aiztaisīs. Vienu rīt gājāt kontā un konts ciet? Kur naudu lika?
  • Filipins Ex
  • Filipins Ex
 • Kaspars Tantāls

  Kaspars Tantāls

  Gribeja labi nopelnit bet nesanaca 😂😂😂😂😂
 • @JamisTamis

  @JamisTamis

  Tas ir ārprāts kā VID saliek virsū soda naudas.
  Parāds VID decembrī 1177 eiro, bet aprīlī jau 16,96 tūkstoši eiro!
  Tādi soda procenti nebija pat reketieriem. Un pat bankām nav tādi soda procenti par kredīta kavēšanu!
  Acīm redzams ka VID iznīcina uzņēmējus un viņiem pilnīgi nospļauties par cilvēkiem.
 • Normunds Rukuts

  Normunds Rukuts

  Baigā cietēja atradusies, tfu ne uzņēmēja, trīs gadu laikā pat nav papūlējusies gada pārskatus iesniegt. Ka nav kazai piens ta nav.
 • Ome

  Ome

  Kāpēc VID neprasa lielajām Haizivīm visas maksas? Nekauņas pat mūsu labākajam māksliniekam, komponistam un Cilvēkam R.Paula kungam jāatmaksā tāda nauda kur citi notrallina mūsu nodokļu naudu.KAUNS UN NEGODS VID.Vajag bùt cilvēcībai nevis dzīvot ar devīzi; jauna slota slauka labi.
 • Jānis Grīnvalds

  Jānis Grīnvalds

  Gribēju vakar reģistrēt sevi kā pašnodarbināto, - Tā gļukainā lapa met ārā kļūdas un nespēj pat atvērt sadaļas. Labi ieguldīti līdzekļi!
 • Liene Grantina

  Liene Grantina

  Tik īsā laikā uzkrāja tik lielu parādu? Nu tad jau tā ir bezatbildība un nespēja noktrolēt savu biznesu. Ļoti dīvaina attieksme, man vajag un es pērku. Diemžēl ir jānomaksā nodokļi un tad jāskatās, ko varam atļauties.
  • Mārtiņš Divi

   Mārtiņš Divi

   Nu ja biznesa plānu būvē jau ar plānu nemaksāt nevienu nodokli,tad tāds ir rezultāts.Es vienīgi apbrīnoju darbiniekus,kas piekrīt strādāt neoficiāli,jeb pa minimālo oficiāli un viss pārējai konvertā,pašiem nekādas garantijas un zelts ''lielajiem biznesmeņiem'',pēc tam pīkst ka algas mazas,protams kapēc celti un kko legalizēt,tu nestrādāsi,atnāks duraks kurš piekritīs konvertiņā strādāt.
   Kamēr cilvēki paši nesāks ar sevi un necels savu pašvērtējumu,tikmēr būs šādi ''biznesmeņi''.
   Jā varbūt nodokļu slogs šobrīd nav tas mazākais,bet tāds viņš šobrīd ir un ja tu nespējs legāli uzbūvēt biznesu un darbiniekiem oficiāli izmaksāt algas,tā tad pie pašreizējās nodokļu politikas konkrētais bizness nav eksistēt spējīgs āmen!!!
   • Filips Baumanis

    Filips Baumanis

    Šis reiz ir gadījums, kad pašā pamatā bija uzstādījums maksāt visus nodokļus un algas pilnā apjomā un "eksperiments" pierādīja, ka pie esošās likumdošanas to izdarīt ir praktiski neiespējami. Ja uzņēmējs A strādā legāli un deklarē visus nodokļus, un uzņēmējs B maksā aploksnēs, uzrāda nepatiesu apgrozījumu - uzmini kuram no diviem ir iespēja ātrāk nonākt VID nodokļu parādnieku sarakstā?
  • Arturs Ozolins

   Arturs Ozolins

   if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Diemžel Latvijā ir visai vienpuseja žurnālistika. Linka ir uzņemejas paskaidrojumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!