VID jaunajā ēkā nekonstatē gaisa kvalitātes prasību pārkāpumus

Komentāri

Gaiss Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksā Talejas ielā 1, Rīgā, atbilst normatīvajos noteiktajām kvalitātes prasībām, liecina Rīgas Stradiņa universitātes Higiēnas un arodslimību laboratorijas veiktie gaisa mērījumi ēkā.

Gaisa kvalitātes mērījumus pasūtījusi SIA “Biroju centrs Ezerparks” (BCE). Uzņēmuma pārstāve Marta Krivade norāda, ka laboratorijas slēdziens apstiprina, ka visās vietās VID ēkā Rīgā, kur ņemti gaisa paraugi, formaldehīda daudzums ir pat desmitkārt zemāks par robežu, ko nosaka normatīvi vai rekomendējamie lielumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus, ņemot vērā septembra sākumā atsevišķu VID darbinieku paustās sūdzības saistībā ar iespējamām alerģiskām reakcijām, BCE turpinās sekot līdzi ēkas gaisa sastāvam un tā atbilstībai kvalitātes prasībām, nepieciešamības gadījumā aicinot Higiēnas un arodslimību laboratoriju veikt atkārtotu gaisa kvalitātes mērījumu.

Skaties.lv jau ziņoja, ka jaunās VID ēkas Mežaparkā darbinieki cieš no alerģijām, ko varētu būt izraisījuši ēkas būvniecībā izmantotie materiāli. Rakstiskas sūdzības par alerģiskiem simptomiem jaunajā VID ēkā saņemtas no 30 cilvēkiem.

Viena no pēdējā laika apspriestākajām ēkām – Valsts ieņēmumu dienesta jaunā mājvieta. Tās būvniecība vēl nebija uzsākta, kad jau sākās dažādas runas un spekulācijas par to, ka tā būs pamatīga un nelietderīga naudas šķērdēšana.Par 38,5 miljonus latu vērto projektu arī dzird atziņu, ka tas izmaksā dārgi, tomēr apjomīgo soda naudu dēļ lauzt līgumus un nebūvēt ir neizdevīgāk nekā būvēt. Nu varētu atviegloti uzelpot, bet nepatikšanas nebeidz beigties. VID darbinieki sāk sūdzēties par alerģiskām reakcijām darba dienas gaitā.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl