Komentāri

Jaunās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēkas Talejas ielā, Rīgā, nomas maksa un komunālie pakalpojumi izmaksās krietni vairāk nekā iepriekš maksāts par 14 VID objektu uzturēšanu. Darbinieki, kuriem jaunajā ēkā jāstrādā, uz to jau pārvākušies. Tikmēr infrastruktūra ap miljoniem vērto ēku vēl joprojām līdz galam nav sakārtota.

77 miljonus eiro vērtās VID ēkas noma un uzturēšana ik gadu valstij izmaksās vēl desmit miljonus eiro. To šodien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai atklāja VID vadība. Šī summa divas reizes pārsniedz to, kas iepriekš maksāta par 14 VID objektu uzturēšanu. Tā esot liela, bet ne visu varot mērīt naudā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samazināt septiņus miljonus eiro dārgo nomas maksu, kas veido lauvas tiesu no izdevumiem, esot jau par vēlu. Nomas maksu nosakot nekustamā īpašuma buma laikā slēgts līgums.

Tikmēr problēmas sagādā arī sarežģītā piekļuve ēkai. Patlaban īsākais ceļš no sabiedriskā transporta pieturvietas uz ēku ved pa uzbērtu taciņu, kas atrodas uz privātīpašnieka zemes. Parlamentārieši satraukušies, ka taciņu kādu dienu var aizšķērsot žogs. Valsts nekustamie īpašumi mierina, ka tas nenotikšot.

Džentlmeņa dotam vārdam netic Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītāja.

LNT Ziņu sastaptie cilvēki nesūdzas, ka viņiem līdz VID ēkai jāmēro kājām pa uzbērtu taciņu aptuveni puskilometrs. Tomēr tiklīdz piemin lietainu laiku vai sniegu, attieksme mainās.

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītāja sola nākamnedēļ kopā ar kolēģiem iepazīties ar jauno VID ēku klātienē. Tikmēr dienests un nekustamie īpašumi gaida, ka Rīgas dome līdz ziemai pildīs solījumu un gar ielas malu tiks izbūvēta apgaismota gājēju ietve.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl