VID ģenerāldirektora amatam izvirzīta Ieva Jaunzeme

1 komentārs
VID ģenerāldirektora amatam izvirzīta Ieva Jaunzeme
NORA KREVŅEVA, F64

Ir noslēdzies Valsts kancelejas rīkotais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora atlases konkurss. Iegūstot visaugstāko komisijas novērtējumu, par konkursa uzvarētāju atzīta bijušā Konkurences padomes vadītāja, līdzšinējā Ekonomikas ministrijas Administrācijas vadītāja Ieva Jaunzeme.

Konkursa komisijas bijušas vienisprātis par to, ka Jaunzemei ir visatbilstošākā darba pieredze un ka no visiem pretendentiem tieši viņa konkursa gaitā sevi vispārliecinošāk demonstrējusi kā nākamo VID ģenerāldirektori.

Lai plašāk skaidrotu konkursa gaitu un rezultātu, kā arī iepazītos ar Jaunzemes redzējumu par VID darbību, šodien, 20. novembrī, tiks sarīkota prese konference.

“Esam patiesi gandarīti par konkursa iznākumu, jo, komisijas locekļu ieskatā, ir izdevies atrast patiešām pieredzējušu, erudītu profesionāli, kas, neraugoties jau uz gūto bagāto pieredzi un zināšanām, joprojām ir arī gatava attīstīties, izzināt jaunās tendences un pielāgoties tām. Nozīmīgs Ievas Jaunzemes trumpis ir darba pieredze gan valsts sektorā, gan privātajā – pārstāvot uzņēmējus,” pauda Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

1 komentārs