VID ēkā svilpo caurvējš; par 101 508 eiro mainīs ārdurvis!

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunajā ēkā Mežaparkā gaudo caurvējš. Kā izrādās – tas tāpēc, ka tur uzstādītās durvis esot vien pagaidu risinājums, bet līdz maijam paredzēts tās nomainīt pret īstajām. Ziņa pati par sevi nebūtu tik satraucoša, ja ne summa, cik šim nolūkam plāno tērēt “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) – 101 508 eiro!

Kad pirms divarpus gadiem VID ēku nodeva ekspluatācijā, tas daudz netika afišēts, taču izrādās – tai uzstādītās durvis bija vien pagaidu risinājums. Trekno gadu projektā bija paredzētas citas – virpuļdurvis, taču naudas aptrūkās, un ielika šīs. No skata itin normālas durvis, taču, kā šajos pāris gados atklājies, ar šķirbām, pa kurām aizplūst siltums, un caurvēju, kas saldē pie durvīm strādājošos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evita, kafejnīcas pārdevēja:
Tad, kad ir liels vējš, durvis plīvo. Divreiz jau stikli izbira pa visu grīdu!

Foto

Lai arī jaunu durvju nepieciešamību ēkā strādājošie atbalsta, pat VNĪ pārstāvim Arnim Blodonam jāpiekrīt, ka summa, par kādu to plāno darīt, izklausās vājprātīgi liela. Viņš saprot sašutumu, sakot: ”Par simt tūkstošiem var uzbūvēt māju!”

Arnis Blodons, VAS ”Valsts nekustamie īpašumi” pārstāvis:
Jāsaprot, ka runa ir par veselu kompleksu – divas izejas, siltinošā grīda, projekta apstiprināšanas izmaksas un durvju uzstādīšanas darbi. Izmaksas brīvajā tirgū tādas arī ir!

VNĪ pārstāvis mierina, ka nauda ņemta no pašu uzkrājumiem, tāpēc valsts budžets necietīšot. Pabalējušo VID tēlu šāds pirkums gan nespodrinās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl