Komentāri

Valsts ieņēmumu dienests augustā apturējis organizētas personu grupas darbību, kas nodarbojās ar ekskluzīvu automašīnu un sadzīves tehnikas tirdzniecību un, izvairoties no pievienotās vērtības nodokļa nomaksas, nodarījusi zaudējumus vairāk nekā 2,8 miljonu eiro apmērā.

Veicot izmeklēšanas un operatīvās darbības, tika noskaidrots, ka organizēta personu grupa gatavoja nepatiesa satura dokumentus par faktiski nenotikušiem ar PVN apliekamiem darījumiem un iekļāva šos darījumus PVN deklarācijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas viņiem ļāva piedāvāt saviem klientiem iegādāties sadzīves tehniku un luksusa klases automašīnas par cenu, kas bija būtiski zemāka par tirgus cenu. Pēc VID sniegtās informācijas, no 2016. gada janvāra noziedzīgais grupējums, izmantojot vairāk nekā 30 fiktīvu uzņēmumu datus un banku kontus, izveidoja faktiski nenotikušu darījumu ķēdes un izvairījās no PVN nomaksas valsts budžetā vairāk nekā 2,8 miljonu eiro apmērā.

Pirmstiesas izmeklēšanas ietvaros šomēnes VID Finanšu policijas izmeklētāji veica 26 kratīšanas kriminālprocesā iesaistīto personu dzīvesvietās, birojos un automobiļos. Kratīšanu laikā esot iegūti nozīmīgi pierādījumi par personu veiktajām noziedzīgajām darbībām – dokumenti, datori, telefoni, kodu kalkulatori. Kriminālprocesa ietvaros, trīs personas atzītas par aizdomās turētām.

Grupējuma organizatoram piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums; pārējām divām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl