Komentāri
Virzienā uz Krieviju veidojas kravas automašīnu rindas; aicina izvēlēties citu maršrutu
FOTO:LETA

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes rīcībā esošo informāciju Krievijas pusē tiek īstenoti pastiprināti kontroles pasākumi, tādēļ virzienā uz Krieviju sāk veidoties smago transportlīdzekļu rindas, un būtiski palielinās robežšķērsošanas laiks uz Latvijas–Krievijas valsts robežas muitas kontroles punktos Terehova–Burački un Grebņeva–Ubiļinka.

Lai autopārvadātājiem laiks nebūtu jāpavada, stāvot rindās uz Latvijas–Krievijas robežas, VID Muitas pārvalde un Valsts robežsardze lūdz izvēlēties citus preču pārvadāšanas maršrutus.

Aktuālā informācija par rindām uz Latvijas–Krievijas un Latvijas–Baltkrievijas robežas ir pieejama VID mājaslapā sadaļā Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti, kā arī Valsts robežsardzes mājaslapā sadaļā Automašīnu rindas līdz valsts robežai.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl