Komentāri

Vakar Latviju piemeklēja vētra Billija, kas daudzviet savā ceļā nolauza kokus. Kāda auto vadītājam izdevies fiksēt brīdi, kā tiek nolauzts koks un tikai par mata tiesu izdevās izvairīties no pamatīgākas sadursmes.

Automašīnas vadītājs, kas savu spēkratu aprīkojis ar videokameru, izdevies fiksēt kā vētras dēļ tiek nolauzts pamatīgs koks, kas krītot nedaudz skar arī mašīnas sānus. Video dzirdams, ka pēc piedzīvotā auto pasažieri nespēj valdīt emocijas, un izskan arī pa kādam spēcīgākam vārdam. Šķiet, vadītājs arī atzīstas: ”Kājas aukstas!” Kā var noprast pēc ceļazīmēm, notikušais uzfilmēts pie Straupes. Vairāk skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl