Vētras dēļ “airBaltic” avioreiss Rīga-Minhene atgriezies lidostā

0 Komentāru
Vētras dēļ “airBaltic” avioreiss Rīga-Minhene atgriezies lidostā
OKSANA DŽADANA, F64

Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reisam Rīga-Minhene, kas pirmdienas rītā izlidoja plkst. 7.40, vētras dēļ nācies atgriezties Rīgā, informē VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Lidostas pārstāve Laura Karnīte aicināja pasažierus sekot līdzi lidojumu sarakstam un jautājumu gadījumā sazināties ar lidsabiedrībām.

Viņa norādīja, ka vētras dēļ Eiropas lidostās ir izmaiņas. Tāpat var būt ietekme arī uz lidojumu sarakstu Rīgas lidostā.

Lasi vēl: Mēs to izdarījām – jeb ar ko jārēķinās, lidojot no Rīgas uz Liepāju?

Pašreiz ietekmēts tikai lidojums Rīga-Minhene, kuram nācās griezties atpakaļ, jo tas netika pieņemts Minhenes lidostā.

Jau ziņots, ka svētdien, 9. februārī, Ziemeļeiropas vētras dēļ izmaiņas notika arī starptautiskajā lidostā “Rīga” ielidojošajos un izlidojošajos avioreisos, tādēļ ceļotāji tika aicināti sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam.

Karnīte norādīja, ka vētras dēļ Eiropā ir atcelti vairāki reisi uz citām lidostām. Viņa papildināja, ka aviokompānijas ir atcēlušas vai paziņojušas par izlidošanas kavēšanos arī vairākiem reisiem no Rīgas uz vētras skartajiem galamērķiem Eiropā, patlaban galvenokārt Apvienotajā Karalistē.

Karnīte akcentēja, ka pasažieriem jāseko aviokompāniju sniegtajai informācijai par turpmāko rīcību. Reisu izmaiņu vai atcelšanas gadījumos ceļotāji tiek aicināti sazināties ar attiecīgo aviokompāniju.

0 Komentāru