Vēstnieku sievas Latvijā organizē labdarības tirdziņu un cienā ar savu valstu virtuvi

Komentāri

Uz Starptautiskā sieviešu kluba organizēto Labdarības tirdziņu pirmie pircēji atnāca vēl pirms atvēršanas. Dažādu vēstniecību sagatavotājs preču klāsts pārsteidza ar dažādību.

Labdarības Ziemassvētku tirdziņu Starptautiskais sieviešu klubs Rīgā organizē jau jau 20 reizi. Šogad te piedalās pārstāvji no 25 pasaules valstīm. Vēstnieku kundzes tirdziņam sāk gatavoties laicīgi. Vairākums piedāvā paštaisītos gardumus un rokdarbus. Iespēju vienuviet nopirkt oriģinālas dāvanas, kā arī izgaršot dažādu tautu ēdienus, iecienījuši daudzi pircēju.

Tina Nordkvista, Somijas vēstnieka kundze:

Ziemassvētki atnāk ļoti agri. Mēs sākam ar Stiklinieka siļķu gatavošanu svētku galdam. Pēc tam taisām smiltsērkšķu un meža ogu dzērienu. Un tad kaut oktobra sākumā kopā ar meitu ķeramies rokdarbiem, – adām kaut ko, un mums iet ļoti jautri!


Irina, pircēja:

Gan rokdarbi, gan saldumi, gan ēdieni – viss ir ļoti interesanti! Tāpēc, ka tu ceļojot arī vari visu pagaršot, bet šeit viss uz vietas, un atmosfēra – tāda ļoti laba, patīkama.

Parasti viss preču klāsts arī tiek pārdots. Parasti labdarības tirdziņā izdodas nopelnīt 30-35 tūkstošus eiro, kurus noziedo 15 labdarības organizācijām, ar kurām sadarbojas Starptautiskais Sieviešu klubs.

Lasi vēl