Vēstnieku sievas Latvijā organizē labdarības tirdziņu un cienā ar savu valstu virtuvi

Komentāri

Uz Starptautiskā sieviešu kluba organizēto Labdarības tirdziņu pirmie pircēji atnāca vēl pirms atvēršanas. Dažādu vēstniecību sagatavotājs preču klāsts pārsteidza ar dažādību.

Labdarības Ziemassvētku tirdziņu Starptautiskais sieviešu klubs Rīgā organizē jau jau 20 reizi. Šogad te piedalās pārstāvji no 25 pasaules valstīm. Vēstnieku kundzes tirdziņam sāk gatavoties laicīgi. Vairākums piedāvā paštaisītos gardumus un rokdarbus. Iespēju vienuviet nopirkt oriģinālas dāvanas, kā arī izgaršot dažādu tautu ēdienus, iecienījuši daudzi pircēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tina Nordkvista, Somijas vēstnieka kundze:

Ziemassvētki atnāk ļoti agri. Mēs sākam ar Stiklinieka siļķu gatavošanu svētku galdam. Pēc tam taisām smiltsērkšķu un meža ogu dzērienu. Un tad kaut oktobra sākumā kopā ar meitu ķeramies rokdarbiem, – adām kaut ko, un mums iet ļoti jautri!


Irina, pircēja:

Gan rokdarbi, gan saldumi, gan ēdieni – viss ir ļoti interesanti! Tāpēc, ka tu ceļojot arī vari visu pagaršot, bet šeit viss uz vietas, un atmosfēra – tāda ļoti laba, patīkama.

Parasti viss preču klāsts arī tiek pārdots. Parasti labdarības tirdziņā izdodas nopelnīt 30-35 tūkstošus eiro, kurus noziedo 15 labdarības organizācijām, ar kurām sadarbojas Starptautiskais Sieviešu klubs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl