2 komentāri

Gada beigās darbu Latvijā beidz līdzšinējais Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs. Savas karjeras laikā viņš bijis klāt gan Latvijas-Krievijas attiecību augstākajā, gan zemākajā punktā.

Par vēstnieku Latvijā bijušais Krievijas Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs tika iecelts 2008. gadā. Gadu vēlāk notika prezidenta Valda Zatlera vizīte Krievijā, kuras organizēšanu vēstnieks tagad sauc par savas karjeras lielāko sasniegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tad nebija ne Krievijas īstenotās Krimas okupācijas, ne Kremļa finansētās karadarbības Austrumukrainā, ne uz šo visu sekojošo daudzu pasaules valstu sankciju pret Krieviju, kuras ilgst joprojām. Krievijas vēstnieks uzskata, ka starpvalstu attiecības varēja būt arī vēl sliktākas.

Aleksandrs Vešņakovs, Krievijas vēstnieks Latvijā

Dzirksteļoja tik spēcīgi, ka bijām uz attiecību sabrukuma robežas. Latvija apsvēra atsaukt vēstnieku no Krievijas. 2014. gada martā. Es toreiz ministram Rinkēvičam jautāju – jūs tiešām to vēlaties, vēl vairāk saasināt attiecības? Viņš teica – nē, mums to nevajag.

Vešņakova pēctecis – Krievijas prezidentam pietuvinātais Jevgēņijs Lukjanovs – Rīgā ieradīsies janvāra vidū.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl