Veselības kokteilis – brīnumlīdzeklis vai māņi?

Komentāri

Tuvojoties pavasarim, arvien vairāk un biežāk pamanāmas reklāmas ar veselības kokteiļus slavinošiem vārdiem, taču uztura speciālisti norāda – brīnumlīdzeklis tas noteikti nav! Turklāt šādu kokteiļu lietotāji ir saskārušies arī ar nepatīkamām sekām – svars nākot atpakaļ dubultā.

Šādu kokteiļu pamatā ir olbaltumvielas ar nelielu daudzumu ogļhidrātu un šķiedrvielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Brīnumlīdzeklis tas nav! Tas jebkurā gadījumā ir pārtikas produkts. Tā sastāvdaļas mēs arī atsevišķi varam iekļaut savā uzturā. Cilvēks, kurš domā par savu uzturu, visdrīzāk, šos produktus jau saplāno uz sava pusdienu šķīvja. Drīzāk šie kokteiļi ir veids, kā sevi ielikt rāmjos, kaut kādā režīmā,” saka uztura speciāliste Inese Siksna.

“Pirms neilga laika mana paziņa uzaicināja mani uz nodarbību, kurā mani nosvēršot un pastāstīšot man par manu ķermeni interesantas lietas. Tur tiešām rādīja, kādus rezultātus ar kokteiļu un veselīga uztura palīdzību ir sasnieguši citi cilvēki, cik daudz svara zaudējuši, kā veselību uzlabojuši. Un tas viss panākts ar brīnumlīdzekli no Herballife! Pēc kāda laika atšķīru kosmētikas firmas Oriflame katalogu un atkal šāda veida burvju kokteilis! Kas ir šo kokteiļu sastāvā, un vai tiešām tie ir mūsu gadsimta brīnumlīdzekļi, kas ļaus dzīvot ilgi un laimīgi?,” tā vaicā kāda TV3 raidījuma Bez Tabu lasītāja.

Skaties video!

Lasi vēl