Komentāri

Poliklīnika, aptieka un laboratorijas, iestādes, kas atrodas daudzstāvu ēkā – Imantā, Anniņmuižas bulvārī, ko ik dienu apmeklē ļoti daudz cilvēku. Izrādās, ka šī ēka būvniecības Valsts kontroles izveidotajā interaktīvajā kartē ir atzīmēta, kā bīstama.

Tāda pati situācija ir Pļavnieku ģimnāzijā, arī šī mācību iestāde ir atzīmēta kā potenciāli bīstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Poliklīnikas vadība stāsta, ka konstatētās nepilnības tiek novērstas, bet Pļavnieku ģimnāzijas vadība lūgusi ēkas stāvokli novērtēt vēl vienam ekspertam.

Šādas pārbaudes valstī aktivizējušās pēc Zolitūdes traģēdijas, kad, sabrūkot veikalam Maxima, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Vairāk uzzini TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl