Veselības aprūpe Latvijā: plāno atcelt “divu grozu” sistēmu

Latvijā visiem iedzīvotājiem, visticamāk, tiks saglabāts viens veselības aprūpes pakalpojumu grozs, tā piektdien pēc koalīcijas Attīstības komitejas sanāksmes norādīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Divu grozu sistēma nav slikta sistēma. Tik mums ir zems nabadzības slieksnis. Jo nebūs kam maksat. Minimālo algu jacel un tad jadomā par diviem groziem. Viens grozs ar neko labu nedos. Tie kas nemaksās ar nemaksās. Nav ko maksat. Stimulēt maksašanu var tikai ar minimālo algu celšanu. A viena goza sistēma stimulēs neko. Kads brīdis stabilizācijas. Tad bankrots. Tā ir tikai varas noturēšana. Kas un kā ar veselības aprūpes nākotni nav zināms. Cels sociālās iemaksas. Tās būs. Koks ar diviem galiem. Jaizmanto ir darba devēja apdrošināšanas. Jo naudu reali savac apdrošinātāji. Man divi darbi divas apdrošināšanas. Vel plusā maksaju nodoklus. A izmantot apdrošināšanas polisi var ja esi slims. Ja vesels naudu savāc apdrošinatāji. Šadod kartes un instrukcijas,kad lietot ar maziem burtiem. Neko nevar izlasīt.Kur paliek nauda?
 • Gints Jermacans
 • Martins Adamsons

  Martins Adamsons

  Būtu interesants raidījums kurā savas domas pauztu Čakša un Vinķele.
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!