1 komentārs

Ar savstarpēju pārmetumu izteikšanu ir beigusies Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēde, kuru rosināja sasaukt domes opozīcija.

Lai izvērtētu ielu remontdarbu gaitu, Rīgas domes opozīcijas deputāti rosināja sasaukt atbildīgās komisijas ārkārtas izbraukuma sēdi, jo uzskata, ka ielās valda haoss, gājēji nevar droši pārvietoties un remontdarbi darbi netiks paveikti līdz solītajam termiņam, 1. septembrim. Sēde tika sasaukta, taču – Rīgas domē, ne remontdarbu norises vietā.

Izbraukums uz remontdarbu vietām nenotika, aizbildinoties, ka domes vadība jau ar situāciju esot iepazinusies. Satiksmes departamenta vadītājs solīja, ka darbi tikšot paveikti laikā, tiesa atsevišķās vietās tie tie kavēsies.

Opozīcija atgādināja, ka pagājušajā gadā Satiksmes departamenta direktoru atstādināja no amata par lielo haosu Krišjāņa Barona ielas remonta laikā. Tagad situācija esot līdzīga.

Departamenta vadītājs gan uzskata, ka Rīga ļoti labi tiek galā ar ielu remontdarbiem. Liela daļa remontdarbu, viņaprāt, esot jau pabeigta, un atlicis tikai ceļa marķējums. Vienlaikus nākas atzīt, ka vislielākā aizkavēšanās būšot Krišjāņa Valdemāra ielas sākumposmā, kur darbi sākušies divas nedēļas vēlāk. Taču tajā tiek vainoti būvnieki.

TOP komentāri

  • Iveta Štrauhmane
    0 0 0

    Iveta Štrauhmane

    Nu jā,atlaist ārī šo vadītaju.Un vairs citus gadus neremontēt un neuzlabot ceļus. Ja reiz visiem tā traucē,tad nav ko. Citādāk nespēs savākties vadītājus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl