3 komentāri

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunajā ēkā Gaismas pils notiek pretterorisma mācības “Kurbads 2014”, kurās par “ķīlniekiem” saņemti 200 cilvēki, ir daudzi “ievainotie” un “bojā gājušie”. Turklāt tuvāko stundu laikā ēku plānots ieņemt “triecienā”, no Gaismas pils stāsta TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Foto: Twitter

Foto: Twitter

TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters:Pretterorisma mācībās Gaismas pilī par ķīlniekiem saņemti 200 cilvēki. Ir daudz ievainoto un bojāgājušo. Tuvāko stundu laikā ēku plānots ieņemt ”triecienā”, jo pārrunas bijušas nesekmīgas. Mācībās par pamatu ņemta reāla ķīlnieku krīze Āfrikā, tā informēja Drošības policija.

Mācību rezultātus pēc tam izvērtēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reāla terorakta draudi Latvijā ir zemi, taču mācības ir kā sagatavošanās posms Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības padomē.

To, kā notika pretterorisma mācības, skatieties šovakar TV3 vakara ziņu izlaidumā!

Šīs pretterorisma mācības organizē Drošības policija (DP) un tajās piedalīsies pārstāvji no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts robežsardzes, Ģenerālprokuratūras, kā arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas. Sabiedrisko kārtību mācību norises vietā nodrošinās Valsts policija un Rīgas Pašvaldības policija.

Pretterorisma mācību laikā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka Rīgā, Mūkusalas ielā 3 apmeklētājiem būs slēgta.

Ap mācību norises vietu nav paredzēti satiksmes kustības ierobežojumi, līdz ar to šo mācību norise neietekmēs Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu ikdienas gaitas. Tomēr, kā liecina informācija sociālajos tīklos, pie Gaismas pils notikusi avārija radījusi pamatīgu sastrēgumu.

Pretterorisma mācību “Kurbads 2014” plānošana tika uzsākta 2013.gadā un to mērķis ir atbilstoši reaģēšanas plānam pārbaudīt pretterorisma pasākumos iesaistīto valsts institūciju spējas reaģēt gadījumā, ja ir noticis teroristu uzbrukums sauszemes objektam.

TOP komentāri

 • Kukulis
  0 0 0

  Kukulis

  Nē, nu man nav ko teikt. Kāpēc tādas lietas jādara? Lai bosi kruķās tagad!
 • Ufo
  0 0 0

  Ufo

  Ļoti labs operācijas nosaukums. :) Ķēves dēls Kurbads uzveica deviņgalvaino pūķi, visādus mošķus. Pats gan diemžēl mira no raganas rokas.
 • Māra
  0 0 0

  Māra

  Interesanti gan, kā mūsu policistiem izdevās šo "krīzi" novērst......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl