Vērienīgā pazudušā kaitbordista meklēšana naktī beigusies bez rezultātiem

2 komentāri
Vērienīgā pazudušā kaitbordista meklēšana naktī beigusies bez rezultātiem
Ilustratīvs foto: Lance Fisher/Flickr

Naktī no pirmdienas uz otrdienu notikušajā jūrā iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanā nav izdevies atrast nedz pazudušo Renāru, nedz kādus viņa kaitborda inventāra elementus, apstiprina Gusts Balodis, viens no brīvprātīgo meklētāju koordinatoriem.

Uzaustot gaismai, pazudušā Renāra meklēšana tiks atstākta, sacīja G. Balodis.

Pēc meklēšanas organizatoru teiktā, bez Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem pazudušo sportistu aizvadītajā naktī meklēt bija ieradušies vairāk nekā 200 brīvprātīgo.

Kopumā aizvadītajā naktī meklēšanā iesaistījās brīvprātīgie aptuveni simts automašīnās, sacīja G. Balodis.

Katrai brīvprātīgo meklētāju grupai tika norādīta konkrēta vieta, kas jāpārmeklē, dodoties noteiktā virzienā līdz brīdim, kad tiek satikta pretimnākošā meklētāju grupa.

Foto: Facebook/Atrodam Renāru

Foto: Facebook/Atrodam Renāru

Meklēšanas sektors no Rojas līdz Mērsragam tika izvēlēts, jo to kā iespējamu Renāra meklēšanas vietu norādījuši atbildīgie meklēšanas dienesti.

Meklēšanas teritorija arī šodien paliekusi aktuāla tā pati kā vakar, jo vēja virziens un straume nav mainījusies un nemainīsies līdz aptuveni plkst. 17.

Svīstot gaismai, gaisā atkal pacelsies lidmašīnas un helikopteri, lai atsāktu meklēšanu.

Pagājušajā naktī notikušo meklēšanas gaitu sīkāk varat skatīt šeit.

Jau ziņots, ka Dundagas novadā sestdien pēc plkst. 15 pazuda kaitbordists. Krastā palikušie kaitbordista draugi ziņoja, ka sportists iepūsts jūrā un pazudis no viņu redzesloka.

Pazudušā Renāra Mileikas meklēšana līdz šim noritējusi bez panākumiem.


2 komentāri