Vērienīgā pazudušā kaitbordista meklēšana naktī beigusies bez rezultātiem

2 komentāri

Naktī no pirmdienas uz otrdienu notikušajā jūrā iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanā nav izdevies atrast nedz pazudušo Renāru, nedz kādus viņa kaitborda inventāra elementus, apstiprina Gusts Balodis, viens no brīvprātīgo meklētāju koordinatoriem.

Uzaustot gaismai, pazudušā Renāra meklēšana tiks atstākta, sacīja G. Balodis.

Pēc meklēšanas organizatoru teiktā, bez Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem pazudušo sportistu aizvadītajā naktī meklēt bija ieradušies vairāk nekā 200 brīvprātīgo.

Kopumā aizvadītajā naktī meklēšanā iesaistījās brīvprātīgie aptuveni simts automašīnās, sacīja G. Balodis.

Katrai brīvprātīgo meklētāju grupai tika norādīta konkrēta vieta, kas jāpārmeklē, dodoties noteiktā virzienā līdz brīdim, kad tiek satikta pretimnākošā meklētāju grupa.

Foto: Facebook/Atrodam Renāru

Foto: Facebook/Atrodam Renāru

Meklēšanas sektors no Rojas līdz Mērsragam tika izvēlēts, jo to kā iespējamu Renāra meklēšanas vietu norādījuši atbildīgie meklēšanas dienesti.

Meklēšanas teritorija arī šodien paliekusi aktuāla tā pati kā vakar, jo vēja virziens un straume nav mainījusies un nemainīsies līdz aptuveni plkst. 17.

Svīstot gaismai, gaisā atkal pacelsies lidmašīnas un helikopteri, lai atsāktu meklēšanu.

Pagājušajā naktī notikušo meklēšanas gaitu sīkāk varat skatīt šeit.

Jau ziņots, ka Dundagas novadā sestdien pēc plkst. 15 pazuda kaitbordists. Krastā palikušie kaitbordista draugi ziņoja, ka sportists iepūsts jūrā un pazudis no viņu redzesloka.

Pazudušā Renāra Mileikas meklēšana līdz šim noritējusi bez panākumiem.


TOP komentāri

 • Hmm...
  0 0 0

  Hmm...

  Nav jau īsti jāuzpeld - cik saprotu mugurā esošais hidrotērps ir tāds, kas neļautu viņam nogrimt pat pēc vairākām dienām ūdenī. Bet tas, ka šobrīd notiek mirstīgo atlieku nevis dzīva cilvēka meklēšana, domāju nevienam nav jāsaka... Vasarā varētu cerēt uz brīnumiem, bet ziemā ar tādu ūdens un gaisa temperatūru kāda tā ir...
 • hmmm
  0 0 0

  hmmm

  Visu vieņu cilvēkiem, kas meklēja. Izsaku līdzjūtību visiem. Bet, no pieredzes zinu, ka tik ātri līķis nevar uzpeldēt, tas notiek tikai pēc kādām 5 līdz 6 dienām, tā, ka viņš var būt vēl ir ūdenī. (Gadījumā, ja šim stāstam ir letāls iznākums).

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl