Ventspils domes opozīcijas deputāti nolēmuši nepiedalīties domes sēdēs

0 Komentāru
Ventspils domes opozīcijas deputāti nolēmuši nepiedalīties domes sēdēs
AIVARS ĶESTERIS, F64

Ventspils domes opozīcijas deputāti nolēmuši nepiedalīties domes sēdēs, kamēr valdība, tiesību aizsardzības iestādes neveiks konkrētus pasākumus situācijas normalizācijai Ventspils pilsētas domē.

Kā informēja opozīcijas deputāti Ģirts Valdis Kristovskis (V), Dace Korna (V), Aivis Landmanis (LRA) un Ivars Landmanis (LRA), viņi šādu lēmumu pieņēmuši, jo 12. aprīļa domes sēdē pašvaldības vadība kārtējo reizi atteicās sniegt informāciju par pašvaldības un tās atsevišķu kapitālsabiedrību maksājumiem Ventspils attīstības aģentūrai.

“Mēs 25. martā, kā arī 17. aprīlī esam atkārtoti vērsušies pie vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces ar aicinājumu veikt likumā noteiktos pasākumus, lai pārtrauktu Ventspils pilsētas domes politiskā vairākuma, domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) patvaļu, nepārtraukto likumu un tiesas nolēmumu ignorēšanu un piekopto autoritārismu, kas praktizē likumiem neatbilstošu pašvaldības darba organizāciju,” teikts Ventspils domes opozīcijas deputātu paziņojumā.

Viņi norāda, ka valsts pārvaldes problēmas neatrisināšana pašreizējā domes sasaukuma laikā nozīmēs to, ka nākamā sasaukuma deputātiem tās risināšana būs jāsāk no sākuma, kā tas jau ir noticis visus iepriekšējos domes sasaukumus kopš 2005. gada.

0 Komentāru