Ventspils baseinā noslīkušā zēna lietā pasludināts spriedums

5 komentāri
Ventspils baseinā noslīkušā zēna lietā pasludināts spriedums
LETA

Pēc TV3 Ziņu rīcībā esošās neoficiālās informācijas, tiesa ir pieņēmusi spriedumu lietā par Ventspils baseinā noslīkušo zēnu.

Spriedums ir brīvības atņemšana uz diviem gadiem nosacīti ar pārbaudes laiku uz diviem gadiem, kā arī tiek piedzīta gan mantiskā, gan morālā kaitējuma kompensācija par labu bojāgājušā zēna vecākiem. Kā jau vēstīts, nodarbību vadīja Ventspils sporta skolas “Spars” direktors Viktors Zujevs, kuru apsūdzēja prettiesiskā nonāvēšanā aiz neuzmanības vispārbīstamā veidā.

Cietušo puse ir pārliecināta, ka sods ir pārāk maigs un to pārsūdzēs. Tomēr vairāk par pašu soda nesamērību pret nodarījumu mirušā zēna vecākiem ir aizvainojums, ka apsūdzētais Zujevs ne reizes nav paudis nožēlu vai kaut vai cilvēcīgi centies atvainoties ģimenei.
“Persona savu vainu nekad šajā lietā nav atzinusi. Bez ievērības nav arī atstājams veids, kā šī persona šo tiesas procesu kā tādu uztvēra. Runa ir par bērna nāvi, kas tika viņam uzticēts, un sajūta ir, ka šis cilvēks to nav aptvēris,” TV3 Ziņām spriedumu komentēja cietušo pārstāvis Didzis Vilemsons.

5 komentāri