Ventspilī, pastaigājoties pa 10. ieejas laipu, turpmāk suņiem jābūt pie pavadas

1 komentārs
Ventspilī, pastaigājoties pa 10. ieejas laipu, turpmāk suņiem jābūt pie pavadas
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Ventspilī, pastaigājoties pa 10. ieejas laipu, turpmāk suņiem ir jābūt pie pavadas, aģentūru LETA informēja pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Helēna Blumberga.

Viena no iecienītākajām pastaigu vietām pilsētā, kur var doties garā pastaigā līdz pat jūras krastam ar četrkājainajiem draugiem, ir jaunizveidotā 10. ieejas laipa Saulrieta ielā, kas sniedzas pāri Eiropas nozīmes aizsargājamās teritorijas Pelēkās kāpas zonai.

Ņemot vērā pieaugošo 10. ieejas laipas popularitāti, arvien biežāk tiek saņemtas sūdzības no suņu saimniekiem par to, ka tur nereti rodas konfliktsituācijas starp suņiem un suņu saimniekiem, jo bez pavadas pastaigā tiek laisti ne vienmēr draudzīgi noskaņoti un labas uzvedības apmācīti suņi. Turklāt šāda neuzmanība var apdraudēt citus laipas apmeklētājus un mazus bērnus, stāstīja Blumberga.

Lai problēmu risinātu un rūpētos par apmeklētāju drošību, uzklausot suņu saimnieku ierosinājumus, pie 10. ieejas laipas ir uzstādīta ierobežojošā zīme, kas turpmāk atļauj suņus vest pastaigā tikai pie pavadas.

Šī ierobežojošā zīme ir spēkā, pārvietojoties pa 10. laipu un laipas tuvumā, nevis apkārtējo meža masīvu. Ja turpmāk šādas konfliktsituācijas atkārtojas, tiek aicināts par to ziņot pašvaldības policijai pa tālruni: 28 680 808, 63 680 808 vai 63 622 934.

1 komentārs