Ventspilī blakus policijas iecirknim plaukst un zeļ nelegālā alkohola ”točka”

2 komentāri

Sākot ar šā gada 1. augustu, tiks paaugstināts akcīzes nodoklis alkoholiskajiem dzērieniem. Visvairāk izmaiņas skars stiprā alkohola cenas. Lai gan darīts ar nolūku, lai tauta, tā teikt, nenodzertos, tie, kuri gribēs, iespējams, atradīs, kā nopirkt lētāk, bet ne tās labākās kvalitātes preci.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no Ventspils, kur iedzīvotāji ir sašutuši par situāciju, kas izveidojusies pilsētā. Proti, netālu no Ventspils policijas iecirkņa atrodas nelegālā alkohola un cigarešu tirgotava jeb tā saucamā ”točka”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jau vairākus gadus var iegādāties nelegālas cigaretes, alkoholu. Pērk gan vecāki ļaudis, gan jaunieši, kuri, pabeidzot 9. klasi, izlaiduma svinībām nopērk ”samagonku”. Ir bijuši gadījumi, kad veci cilvēki ar sliktu veselību pēc šā alkohola lietošanas gājuši bojā. Policija neko nav darījusi. Vairākkārt notikusi kratīšana, bet, varu derēt, viņiem [pārdevējiem] iepriekš paziņots par kratīšanu, jo uzreiz viss tiek paslēpts. Ir bijis tā, – policija atnāk, parāda, ka nav nekā. Piedāvā gultu apgriezt otrādi, tur arī nekā. Viņiem baiļu sajūtas nav,” stāsta Ventspils iedzīvotājs.

Bez Tabu komanda veic eksperimentu, kurā noskaidrojas, ka nelegālo alkoholu un cigaretes var iegādāties jebkurš interesents.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Nodokļu maksātājs
  +1 +1 0

  Nodokļu maksātājs

  P*peli degunā bāž un viņi neredz. Vot kropļi, un pasaki vēl ka nav uzpirkti.
 • Raimonds Cellers
  0 0 0

  Raimonds Cellers

  JAUTĀJUMS,KAS IR TOČKAS? ATBILDE ,TAS KĀDAM IR LEGĀLS BIZNES.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl